Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету – за три роки навчити цифровій грамотності 6 млн. мешканців України. Про це заявили прем’єр-міністр Олексій Гончарук та віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Для цього з січня 2020 року буде запущено онлайн курси в межах проєкту «Дія. Цифрова освіта». Особливість – формат освітнього серіалу з сезонами та серіями. Кожна серія курсу буде у формі діалогу зірки та експерта, триватиме 7-8 хвилин та міститиме обов'язкове тестування. На завершення курсу учасники отримуватимуть сертифікат. На онлайн-платформі будуть доступні декілька курсів: базовий курс із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і курс для батьків «Онлайн-безпека для дітей».

Проєкт має й офлайн компонент, а саме створення мережі освітніх хабів для охоплення більшої кількості людей. Для цього налагоджується співпраця з ЦНАПами, бібліотеками, приватним сектором, школами та університетами.

ВГО Українська бібліотечна асоціація є партнером у реалізації проекту Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта».

Foto 0174

Перший етап проекту передбачає широку промоцію платформи цифрової освіти, яку також будуть здійснювати і бібліотеки.

Для цього Міністерством готуються інформаційно-рекламні матеріали, які будуть надіслані на ОУНБ для розповсюдження серед бібліотек області, що мають доступ до Інтернету.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum