Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Офіційний партнер ВГО Українська бібліотечна асоціація ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» запрошує бібліотеки м. Києва, індивідуальних членів та партнерів УБА у 2019 році до участі у конкурсі «Чиста книга – чисті думки».

Бібліотека - переможець конкурсу отримає можливість безкоштовно провести гігієнічну обробку до 100 примірників видань зі свого фонду.

Гігієнічна обробка передбачає:

  1. Аналіз стану видання;
  2. Відновлення рівня вологості та кислотності паперу;
  3. Видалення пилу;
  4. Дезінфекцію.

c90fcf30-9081-0133-3958-06e18a8a4ae5

ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» самостійно забезпечить отримання видань від бібліотеки та повернення їх до бібліотеки на основі акту приймання-передачі. Повна обробка видань триває до трьох діб. Гігієнічна обробка видань здійснюється за новітніми технологіями та на спеціальному обладнані, яке не має аналогів в Україні.

У своєму портфоліо компанія має задоволених клієнтів з приватними бібліотеками та цінними книжковими колекціями, а також бібліотеку Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Після завершення процедури гігієнічної обробки видань ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем» оформляє акт виконаних робіт з переліком наданих послуг та рекомендаціями щодо подальшого збереження і використання цих видань.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 10 квітня 2019 року заповнити форму.

Бібліотеку - переможця конкурсу буде оголошено 15 квітня 2019 року. Їй буде надано послугу з гігієнічної обробки книжкового фонду (до 100 примірників) на безоплатній основі протягом 2-х тижнів з дати оголошення результатів конкурсу.

Не пропустіть унікальну можливість подбати про Ваш книжковий фонд задля Вас та Ваших читачів!

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum