Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Особливість шкіл молодих бібліотекарів - інтенсивне навчання у неформальній обстановці. Саме це, а також проведення шкіл у рекреаційних місцях щороку приваблює молодих фахівців із усієї України. Під час шкіл учасники отримують корисні навички, працюють у групах, а головне - отримують унікальну можливість налагоджувати професійні зв’язки з колегами зі всієї країни.
Тема професійної комунікації стала ключовою на VI Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, яка пройшла з 12 по 15 лютого 2019 року у с. Ізки Закарпатської обл. Саме правильно вибудувані професійні комунікації можуть зробити бібліотеку видимою для громади та користувачів. Програма школи включала навчальні блоки та практичні заняття з розроблення комунікаційної політики бібліотеки, налагодження віртуальної професійної комунікації, з акцентом на представленні бібліотеки у соціальних мережах та підтримці іміджу в офіційному листуванні. Також учасники вдосконалювали навички публічних виступів та самопрезентації.

Libwinterschool2

Автор фото: Євгеній Зуєв

Працюючи у групах, учасники розробили сторінки бібліотек у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram (тут не обійшлось без використання телеграм-ботів), підготували офіційні листи та промови для потенційних спонсорів. Школярі мали змогу презентувати й власний досвід із професійної комунікації на окремій сесії Зимової школи.
Партнерами школи цьогоріч знову виступили Еко-курорт «Ізки» та Асоціація бібліотекарів Закарпаття. Надзвичайно приємно відзначити, що підтримку молодим бібліотекарям надавали й адміністрації бібліотек та Донецьке, Луганське, Харківське обласні відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Учасники школи традиційно публікували щоденні невеликі звіти у групі Школа молодих бібліотекарів. Більше дописів про враження та участь у Школі можна знайти за хештегом #‎libwinterschool2019‬. Фотозвіт дивіться тут
До зустрічі на Школі молодих бібліотекарів-2020!

Libwinterschool1

Автор фото: Євгеній Зуєв

 

P. S. Більше про заходи Молодіжної секції УБА у 2019 році можна дізнатися із плану роботи. Щоб нічого не пропустити, слідкуйте за секцією у Facebook та Telegram.

Вікторія Польова,
голова Молодіжної секції,
адміністративна координаторка Виконавчого офісу
ВГО Українська бібліотечна асоціація

instruction

Членський квиток УБА

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum