Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

У затишній атмосфері Київської академічної майстерні театрального мистецтва “Сузір’я” 22 березня 2018 року зібралися молоді та досвідчені письменники, громадські активісти, народні артисти України та бібліотекарі, щоб привітати лауреатів і переможців Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Організатори: Аграрна партія України, Видавництво «Самміт-книга» та Українська бібліотечна асоціація. Конкурс було започатковано у 2016 році і вже вдруге відбулась церемонія нагородження лауреатів та номінантів конкурсу.

Від Української бібліотечної асоціації гостей привітав і вручив нагороду лауреатам конкурсу керівник Секції університетських бібліотек УБА Олег Сербін. Серед переможців конкурсу є й бібліотекарка – член УБА з Рівненщини Раїса Чехолка. Вітаємо колежанку з перемогою і бажаємо натхнення й творчих здобутків!

28828464 2095245894028330 7950274593743970589 o

Приємно відзначити, що молоді автори вже отримали друкований збірник їхніх творів, випущений коштом організаторів. Як повідомив співорганізатор конкурсу Іван Степурін, директор видавництва "Самміт-Книга", збірку творів лауреатів конкурсу буде розповсюджено серед бібліотек України.

Деталі про конкурс та переможців читайте тут.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum