Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

9-10 лютого 2018 р. у м.Львів відбулась третя моніторингова зустріч команд з картування громад в межах дворічного проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом підтримки демократії (США), Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Впроваджується проект Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Участь у зустрічі взяли представники громадських організацій та бібліотек з 12 міст Донецької, Запорізької, Луганської, Львівської та Харківської обл., які в межах проекту «Містки громадської активності» виграли міні-гранти на проведення процесу картування у своїх громадах та спільно з бібліотеками будуть розвивати їх.

IMG 9344

Перший день розпочався із візуальних презентацій результатів проекту кожної із команд – ділилися інформацією про результати проведених соціологічних досліджень та плани щодо використання отриманих даних. Також всі учасники у форматі «світового кафе» обговорили варіанти співпраці з місцевою владою, ЗМІ, бізнесом (підприємцями), іншими ГО та новими стейкхолдерами.

IMG 9389

Після цього учасники зустрічі разом із модераторами-тренерами працювали над розробкою рекомендацій для створення платформи для комунікації на рівні міста (покращення спілкування влада-громадськість), обміну досвідом на загальноукраїнському і міжнародному рівні, стратегічного планування розвитку громад.

Команди із Мирнограда, Бахмута та Новогродівки поділились зі всіма учасниками власними враженнями від візитів в інші громади картувальників в межах Програми національних обмінів.

Другий день розпочався із двох інтерактивних вправ: інтерактивної гри з командної роботи Lego Bricks, метою якої є посилення спроможності команд, та інтерактивної гри «Локальні партнерства і мережування».

Спеціальним гостем зустрічі був Вадим Штірбу із Представництва Європейського Союзу в Україні, який усі два дні активно спілкувався із командами.

IMG 9438

Ця моніторингова зустріч була останньої перед випуском фінального інформаційного продукту - карт кожного з 12-ти міст, які плануються підготувати до 30 квітня 2018 р.

IMG 9458

За новинами про презентації результатів картування кожної з команд слідкуйте на сайті проекту.

Фотозвіт заходу дивіться тут.

 

Ось завершилось Картування -

Нові стежки, нові серця...

Зороше тренерів навчання

І визначні нові місця

Поради добрі для роботи,

Аби було успішним все

Півторарічні турботи

Переконали -так буде!

"Містки" наладили ми спільно

УБА, спасибі! Ще зовіть!

Зріст позитивності доцільний

То ж новий проект почніть.

Галина Приріз, м.Новий Розділ

instruction

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum

Найближчі події

22.03.2018 / Семінар «Бібліотека як бренд міста», 22.03.2018 р., м. Київ
27.03.2018 / Міжнародна науково-практична конференція «Європейські інтеграційні процеси у ХХІ столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості», 27 березня 2018 р., м.Київ
29.03.2018 / 6-а Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху», 29-30 березня 2018 р., м.Київ
30.03.2018 / Відкрита реєстрація на Інвестиційну ярмарку культурних та креативних індустрій, 30-31 березня 2018 р., м.Львів
12.04.2018 / ІІІ Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства», 12-13 квітня 2018 р., м.Львів
17.04.2018 / Шоста всеукраїнська школа бібліотечного журналіста в Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, 17-20 квітня 2018 р., м.Харків
15.05.2018 / Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», 15 травня 2018 р., м.Київ