Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

У рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що реалізується Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Програми Європейського Союзу «Еразмус+» (Жан Моне), створено мережу зі 147 пунктів ЄІ по всій Україні.

Щорічно у травні бібліотеки України, у т. ч. пункти ЄІ організовують святкування Дня Європи. Напередодні цієї події Українська бібліотечна асоціація звертається до посольств європейських країн з проханням надати літературу для поповнення колекцій пунктів ЄІ. І вже другий рік поспіль Посольство Литовської Республіки дарує бібліотекам, що працюють у проекті УБА, цікаві видання.

Так, у 2016 р. від Посольства Литовської Республіки до пунктів ЄІ було передано 130 книг, а в цьому році Посольство надало 32 комплекти п’ятитомника Канович Г. Избранные сочинения, а також Норкус З. Непроголошена імперія (16 прим.), Цайтлер В. Свидригайло – великий князь волинської землі (11 прим.), Кумжі А. Гімалаї: щоденник однієї експедиції (12 прим.), Литва. Древня держава у новітніх формах (100 прим.), Спецвипуск журналу «Иностранная литература» (10 прим.).

19251096 762225440647665 1195168484 n

Ці комплекти видань були надіслані Виконавчим офісом Української бібліотечної асоціації найбільш активним пунктам ЄІ за результатами роботи у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Висловлюємо щиру подяку Посольству Литовської Республіки та особисто Послу пану Марюсу Януконісу за плідну співпрацю та підтримку українських бібліотек.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum