Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

У 2017 році  Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв оголошує набір на Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітні програми:

  • «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія» (кваліфікації: бібліотекознавець, менеджер інформаційно-бібліотечної справи, бібліотекознавець, референт-аналітик).
  • «Документознавство та інформаційна діяльність» (кваліфікації: документознавець, референт органів державної влади та місцевого самоврядування; документознавець, фахівець з медіа культури).

Термін навчання:

за освітнім ступенем «бакалавр»:

– на базі повної загальної освіти – 4 роки;

– добір на 3 курс (на базі середньої спеціальної освіти I рівня акредитації або після двох років навчання у вищому навчальному закладі) – 2 роки.

за освітнім ступенем «магістр»:

– на базі освітнього ступеня «бакалавр» або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» – 1,5 роки

Форми навчання: денна, заочна.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у вступників будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсні предмети у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти:

  1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Іноземна мова (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова) або географія

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту в 2017 році триває з 29 червня по 25 липня.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчиться 20 липня, для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО - 26 липня.

Ви працюєте в бібліотеці та маєте вищу освіту не за фахом? Скористайтеся можливістю отримати професійну бібліотечну освіту!

Працівникам бібліотек, які мають вищу, але не фахову бібліотечну освіту (кваліфікаційний рівень «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр»), надається унікальний шанс отримати професійну бібліотечну освіту (контракт). Станьте магістрами бібліотекознавцями!

Для вступу на Магістратуру абітурієнти здають тестові випробування з фаху та іноземної  мови. Тестування відбувається в НАКККіМ.

Додаткова інформація – на сайті Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККіМ) (http://nakkkim.edu.ua/) «для абітурієнта»

Телефони для довідок:

Приймальна комісія: +38 (044) 288 80 81

Інститут публічного управління та кадрової політики: +38 (044) 280 34 04

Кафедра інформаційних комунікацій та бібліотекознавства: +38 (044) 531 94 35

Контактна особа: зав. кафедри Загуменна Віра Вікторівна

Заст. зав. кафедри Хіміч Ярослава Олегівна

Чекаємо на Вас в АКАДЕМІЇ на кафедрі інформаційних комунікацій та бібліотекознавства за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 18, аудиторія 202, м. Київ, Україна, 001015

Презентація спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

 

instruction

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum