Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

З 27 вересня по 8 жовтня 2016 р. в Національному музеї літератури України (м.Київ) буде експонуватися виставка «Публічна бібліотека: фотоесе Роберта Доусона», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

«Публічна бібліотека. Фотоесе» - проект американського фотографа Роберта Доусона, над яким він працював понад 18 років. Понад 17000 публічних бібліотек працюють у США. Фотографії Роберта Доусона показують динамічну і важливу для людей і країни систему бібліотек, існування якої може бути під загрозою. Фотохудожник вважає, що у добу цифрових технологій бібліотека перевинаходить себе. Що повинно бути у бібліотеці? В якій формі ми хочемо зберігати інформацію та культуру? Від бібліотек вимагається все більше – вийти за рамки обміну книжками і перетворитися на громадські центри. Проект Американського дому в Києві.

afisha

Офіційне відкриття виставки: 27 вересня 2016 р. об 11.00 в Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Богдана Хмельницького, 11), 3 поверх.

До участі у відкритті запрошені: представники Міністерства культури України, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, представники Посольства США в Україні, директор Американського дому в Києві, директори національних бібліотек.

Організатори виставки: Міністерство культури України, Національний музей літератури України, Українська бібліотечна асоціація, Посольство США в Україні, Американський дім в Києві.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку!

Вхід на виставку безкоштовний при наявності спеціального запрошення. Просимо завантажити дане запрошення, роздрукувати та показати при вході на виставку.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum