Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

17-21 червня 2016 р. Оксана Бояринова, голова Молодіжної секції УБА та менеджер проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» взяла участь у навчальній поїздці в Європейський парламент (м.Брюссель) на запрошення польського єврокомісара Міхала Боні.

У складі групи було 52 учасника: 6 кращих Амбасадорів конкурсу Hackathon Bridge 2.1, засновником якого є Міхал Боні, та 46 членів об'єднання «Молоді демократи» (Польща). Під час поїздки група відвідала 3 міста Бельгії: Антверпен, Левен та Брюссель.

211

Програма поїздки включала відвідання Європейського парламенту у м.Брюссель та відкриту зустріч-лекцію з польським єврокомісаром Міхалом Боні, під час якої учасники змогли більше дізнатись про те, як функціонує Європарламент, його внутрішню структуру, а також обговорити питання нинішньої соціально-політичної ситуації в Польщі, Україні та світі.

20160620 174727

20160620 163831

Детальніше про поїздку та роботу Європарламенту читайте на громадському європейському майданчику «Все про Європу у бібліотеках».

Поїздка відзначалася відмінною атмосферою та енергією! Велика подяка організатором та особисто Міхалу Боні за можливість розширити наше уявлення про Європейський Союз.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum