Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Датське культурне агентство оголошує конкурс на щорічну премію «Публічна бібліотека року-2016». Результати конкурсу буде оприлюднено на щорічному Конгресі ІФЛА в Колумбусі, США у серпні цього року.

Організатори: Секція публічних бібліотек Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій і установ (ІФЛА) у співпраці з фірмою Systematic. Приз становить 5000$ США.

27arc-u-2091 cph bogsamler interior

Звання кращої публічної бібліотеки світу 2016 цього року знову буде присуджене бібліотеці, яку нещодавно збудували або яка розміщена у будівлі, що раніше не використовувалася у якості бібліотеки.

Бібліотеки, номіновані на приз, будуть оцінюватись за тим як бібліотека поєднує у просторі бібліотеки цифровий розвиток та особливості місцевої культури. З архітектурної точки зору бібліотека має бути відкритою і функціональною, вписуватись у місцевий ландшафт, бути зручною для творчих та інноваційних заходів, використовувати альтернативні джерела енергії, місцеві матеріали при будівництві тощо.

Термін подання документів на конкурс – до 1 червня 2016.

Детальніше про конкурс, критерії відбору та подання аплікаційної форми читайте тут: Model Programme for Public Libraries.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum