Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Українська бібліотечна асоціація у грудні 2015 р. запустила нову безкоштовну прогулянку Києвом під назвою "Мистецький калейдоскоп".  Це п'ятий розроблений маршрут із серії прогулянок, що створені за проектом УБА "Як тебе не любити, Києве мій" та підтримуються Європейською культурною фундацією.

Пейзажная-аллея1

Сьогодні мистецтво виходить за межі музейних залів, галерей і експозицій на вулиці сучасних міст і стає частиною урбаністичної культури. Київ іде в ногу із світовими мистецькими практиками і поступово вулиці, будинки, площі, споруди міста трансформуються на майданчики для митців. Київський стрит-арт є звичайним явищем сучасності і Місто поступово перетворюється на музей під відкритим небом.

Під час прогулянки охочі зможуть побачити на вулицях нашого міста роботи відомих майстрів, зодчих, художників, скульпторів минулих епох від ХІ століття до ХХІ, познайомляться з мистецькими шедеврами князівської доби, розкриють таємниці перших київських графіті на стінах Софії Київської, відвідають музей сучасної скульптури та інсталяції під відкритим небом і Пейзажну алею, побачать архітектурні шедеври різних часів і стилів – від київського ренесансу до сучасних проектів, узнають, що таке мурали, графіті, познайомляться з київськими шедеврами стріт-арта та їхніми авторами.

Дана прогулянка є авторською розробкою екскурсовода Наталії Пирогової. Записатись на прогулянку Ви можете тут - http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/mystetskyj-kalejdoskop/.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum