Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Понад 30 учасників взяли участь у ІІІ Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів УБА, що відбулась з 22 по 27 червня 2015 р. у смт.Лазурне Херсонської обл.

Ними стали досвідчені та молоді бібліотекарі з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та м.Києва.

IMG 5653

Окремі подяки директорам Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара Коротун Н.І. та Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки Бардашевській А.І. за допомогу у проведенні Школи та гостинність, адже у перший день бібліотекарі зі всієї України мали змогу ознайомитись із досвідом роботи та інноваціями цих провідних бібліотек.

Програма Школи включала як теоретичні заняття з основ адвокації, медіа-адвокації, лідерських якостей, роботи зі ЗМІ, так і практичні вправи. Так, школярі організували фотовиставку «Бібліотечний Patchwork», завдяки якій всі перехожі мали змогу побачити кадри роботи бібліотек з усієї України, провели флешмоб на пляжі для відпочиваючих та атракції для дітей, а також Бібліофест до Дня Конституції «Ти маєш право на…» для дітей з інтернату.

P1250143

Окрім цього Президент УБА Ірина Шевченко презентувала та обговорила з учасниками Школи проект Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи», який наразі винесений на всеукраїнське обговорення.

IMG 5731

Фотозвіт дивіться тут.

Щоденник Школи тут.

Новини зі Школи тут.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum