Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

30 січня 2015 р. у Державній бібліотеці України для юнацтва 20 активних волонтерів, серед яких  бібліотекарі, журналісти, історики, екскурсоводи, видавці та інших зацікавлені особи, у форматі творчої сесії розпочали роботу над створенням 4-х безкоштовних тематичних прогулянок м.Києвом, що будуть запропоновані гостям та мешканцям столиці з травня 2015 р.

P1230262

Реалізація такого проекту Українською бібліотечною асоціацією (УБА) стала можливою завдяки перемозі  в конкурсі проектів Європейської культурної фундації (European Cultural Foundation, ECF). Проект спрямований на розвиток туризму у м.Києві та має інформаційну підтримку від Управління туризму Київської міської державної адміністрації. 

European Cultural Foundation 0

Учасники творчої сесії були поділені на 4 команди, кожна з яких запропонувала маршрут прогулянки, який буде розроблено творчою командою протягом лютого-квітня 2015 р., використовуючи наявні бібліотечні ресурси.

P1230367

У результаті зустрічі було обрано 4 наступні  маршрути:

- «Загублені у часі» (етнографічна екскурсія-пригода). Район: Шевченківський. Керівник групи: Уралова Олександра (турбюро «Захоплюючий Київ»).

- «Бібліококтейль на Толстого» (оглядово-місцева прогулянка). Район: Шевченківський. Керівник групи: Польова Вікторія (Виконавчий офіс УБА).

- «TerraIncognitaу центрі Києва» (культурно-мистецький маршрут). Район: Шевченківський (Татарка). Керівник групи: Гребельник Наталія (Бібліотека ім. Т.Шевченка Шевченківської ЦБС).

- «Знання, що долають злами століть». Район: Голосіївський. Керівник групи: Виноградова Людмила (Державна бібліотека України для юнацтва).

P1230407

У квітні 2015 р. буде створено онлайн-майданчик з  інформацією про прогулянки та можливістю запису на відвідування маршрутів.

Партнери проекту: Управління туризму КМДА, Фундація Дарини Жолдак.

Фотоальбом заходу дивіться тут.

За інформацією слідкуйте на сайті Української бібліотечної асоціації www.ula.org.ua

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum