Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

16-17 жовтня 2013 року делегація від Чернігівської області, очолювана директором ОУНБ ім. В.Г.Короленка, головою Чернігівського ОВ УБА Аліференко І.М., у складі директорів та фахівців обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського, обласної бібліотеки для юнацтва, Городнянської, Козелецької, Коропської, Новгород-Сіверської, Прилуцької, Сосницької районних ЦБС, ЦБ Ріпкинського району, ЦМБ м. Ніжина брала участь у творчій лабораторії «Шукаємо формулу успіху» спільно з Сумською ОУНБ ім. Н.К. Крупської на базі ЦМБ ім. Л.Толстого м. Шостки.

Захід організовано Чернігівським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації в рамках реалізації проекту професійного розвитку бібліотекарів області у формі виїзних семінарів – практикумів за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації, Шосткинської міської ради.

Робоча зустріч бібліотекарів Чернігівщини та Сумщини відбулась з метою координації, обміну та представлення кращого досвіду роботи бібліотек регіонів, налагодження міжрегіонального професійного партнерства, підвищення рівня кваліфікації, вирішення  спільних проблем та перспектив розвитку бібліотечної справи України. На урочистому відкритті з вітальним словом до бібліотекарів звернулись голова Шосткинської міської ради Нога М.П., директори обласних наукових бібліотек Чернігівської, Сумської областей        Аліференко І.М., Фролова Т.І.

Під час роботи творчої лабораторії учасники заслухали та обговорили стан задоволення інформаційних потреб населення в бібліотеках Сумської області, історію і складові успіху Шосткинської міської ЦБС, участь у конкурсних проектах як чинників активізації творчих ініціатив, шляхи розвитку професії фахівця публічної бібліотеки, шукали відповіді на запитання – як зробити діяльність бібліотеки значимою для громади, як підвищити конкурентоздатність та рекламу бібліотечних послуг.

Наші колеги ознайомились з креативом та інноваціями в краєзнавчій роботі бібліотек Городнянської ЦБС, співпрацею Сосницької ЦРБ з літературно-мистецьким об’єднанням «Убідь», цікавими творчими, соціокультурними заходами ЦМБ міста Ніжина, досвідом обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського із залучення дітей до читання.

Бібліотекарі мали гарну нагоду оглянути унікальні експонати музею Пантелеймона Куліша, створеного працівниками ЦМБ ім. Л.Толстого у 2006 році з метою вшанування видатного земляка, який народився у містечку Вороніж, нині Шосткинського району Сумської області, а похований на Чернігівщині. Захоплюючу екскурсію також провели наукові співробітники Шосткинського міського краєзнавчого музею, музею І.М. Кожедуба, льотчика-винищувача, тричі Героя Радянського Союзу.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum