Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Вимоги Закону України «Про захист персональних даних» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №616 «Про затвердження Положення про державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення» знаходяться у фокусі уваги бібліотек та бібліотечних працівників України.

УБА вже публікувала ряд матеріалів та заохочувала до обговорення цієї проблеми на своїх блогах. До прикладу,  див. публікацію на блозі «Творчість та інновації в українських бібліотеках» за цим посиланням.

УБА також направила листа до Державної служби з питань захисту персональних даних, в якому просить дати роз’яснення щодо дотримання бібліотеками України вимог чинного законодавства із захисту персональних даних. Текст листа див. тут.

Відповідь Державної служби України з питань захисту персональних даних на лист УБА читайте тут.

Член Президії УБА О.Васильєв рекомендує ознайомитись з публікацією в газеті «Дзеркало тижня» (Бек М., Волков О. Право на інформаційне самовизначення? // Дзеркало тижня. – 2011. -  16 груд.), яка розміщена за цим посиланням.

Повідомляємо, що на сайті Мінюсту з’явилось офіційне роз’яснення щодо застосування закону України «Про захист персональних даних». Читайте тут.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum