Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

У Конференції Української бібліотечної асоціації взяли участь понад 160 учасників, до яких з вітальними листами звернулися заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко та міністр культури України Михайло Кулиняк (текст листів читайте тут).

В роботі Конференції УБА також взяли участь заступник міністра культури України Вікторія Ліснича та делегація з Росії, очолювана генеральним директором Головного інформаційно-обчислювального центру Міністерства культури Російської Федерації Денисом Виноградовим.

Пропонуємо Вашій увазі окремі презентації до виступів на пленарному засіданні Конференції «Змістовні аспекти бібліотечних інновацій»:

Соляник А.А., «Наукові дослідження як чинник розвитку бібліотечних інновацій»

Вахнован С.Ю., «Впровадження системи менеджменту якості в діяльність бібліотек»

Башун О.В., «Досвід запровадження інноваційних бібліотечних послуг в Україні та закордоном»

Аксьонова Г.В., «Бібліотека ХХІ століття: бачення громади Луганської області» 

Бардашевська А.І., «Інноваційний розвиток дитячої бібліотеки через призму співпраці з Програмою «Бібліоміст»

Андоленко О.М., «Інноваційні проекти бібліотеки у сприянні доступу до інформації органів державної влади вразливих категорій населення»

Також Ви можете переглянути відеоролик до виступу «Комплексна автоматизація бібліотеки» Столбова О.Ф.

На блозі УБА з адвокації читайте інформацію про фокус-семінар «Адвокаційна кампанія бібліотеки», що пройшов в межах Сесії VI «Адвокація бібліотечних інновацій» Конференції УБА, а на блозі «Творчість та інновації в українських бібліотеках» - відгуки учасників Конференції.

Фотоматеріали з Конференції дивіться тут.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum

Найближчі події

30.03.2020 / Дистанційний курс «Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент» (з 30 березня по 10 квітня 2020 року)
08.04.2020 / ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу», 8-9.04.2020 р., м.Київ
13.04.2020 / VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста «Мультплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички» (13 – 25 квітня 2020 р.)
04.06.2020 / Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві», 4-5.06.2020 р., м.Миколаїв
15.06.2020 / Науково-практична інтернет-конференція «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій», 15-19 червня 2020 р., м.Ужгород
01.10.2020 / II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», 1-2.10.2020 р., м.Київ