Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

1 лютого 2011 р. розпочинається Конкурс дитячого читання «Найкращий читач України — 2011», започаткований Громадською організацією «Форум видавців» та Національною бібліотекою України для дітей, співорганізатором якого є Українська бібліотечна асоціація.

Цей конкурс проводиться щорічно з 2005 року в усіх дитячих бібліотеках України з метою заохочення дітей до читання, підвищення якості та ефективності процесу читання, популяризації найкращих надбань української, світової класичної й сучасної літератури.

Конкурс проводиться серед дітей віком 12-13 років з лютого 2011 р. до травня 2011 р. в чотири етапи:

1-й етап (відбірковий) – з 1 лютого до 20 лютого 2011 – в усіх дитячих і в сільських бібліотеках (філіях) всіх населених пунктів України.

2-й етап (міський/районний) – з 20 лютого до 10 березня 2011 р. в районних (міських) дитячих бібліотеках районних центрів, міст обласного підпорядкування, районах обласних центрів, столиці АР Крим м. Сімферополя, міст Києва, Львова і Севастополя.

3-й етап (обласний) – з 23 до 31 березня 2011 р. в обласних бібліотеках для дітей обласних центрів, Республіканській дитячій бібліотеці АР Крим у м. Сімферополі, міських бібліотеках для дітей міст Києва, Львова і Севастополя.

4-й етап (підсумковий) – 29 квітня – 2 травня 2011 р. у Львові під час фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

Відповідно до умов конкурсу визначаються найкращі читачі – по 2 переможці (12 років та 13 років) на 1-3 етапах. Найкращі читачі області будуть запрошені до Львова на Фестиваль дитячого читання.

Повний пакет документів можна завантажити тут.

Просимо підтримати організацію та проведення цього Конкурсу.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum