Вебінар для бібліотекарів "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці", 29 листопада 2022 р.

Вівторок, 29.11.2022 14:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація спільно з ГС “Освіторія” розпочинають проєкт "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці".

Запрошуємо бібліотекарів взяти участь в ознайомчому вебінарі щодо надання послуги з доступу до Всеукраїнської школи онлайн.

vsho biblioteka

Для участі просимо зареєструватися за покликанням до кінця дня 28 листопада. Покликання для доступу на платформу Zoom буде надіслано 29 листопада до 13.00.

Пряма трансляція відбудеться на Фейсбук-сторінці Української бібліотечної асоціації.

В умовах війни росії проти України мільйони українських дітей не можуть повернутись до повноцінного навчального процесу.

Допомогою у забезпеченні безперервності навчання може бути Всеукраїнська школа онлайн (ВШО) — державна національна платформа для змішаного і дистанційного навчання учнів 5-11 класів в Україні.

Бібліотеки як Хаби цифрової освіти є тим місцем, де кожна людина може безкоштовно отримати цифрові послуги та доступ до мережі Інтернет.

А тому запрошуємо бібліотеки долучитись до проєкту "Всеукраїнська школа онлайн у бібліотеці" та стати хабами, в яких учні отримають можливість відновити навчання та користуватись Всеукраїнською школою онлайн.

На вебінарі розглянемо:

  • особливості послуги “Доступ до ВШО в бібліотеці”: що потрібно для її запровадження, як просувати, як допомогти користувачам;
  • можливості Всеукраїнської школи онлайн для навчання учнів 5-11 класів.
  • базові функції по роботі з платформою, які будуть корисні для консультування користувачів.

Ведуча вебінару: Неля Лебідь - координаторка впровадження ВШО від ГС “Освіторія”.

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» реалізується громадською спілкою “Освіторія” у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Назад