Авторський тренінг «Маркетинг в соціальних мережах для бібліотек», 9 грудня 2016 р., 10.00-17.00, м. Київ

П’ятниця, 9.12.2016 10:00 - 17:00

Студентський Воркспейс «Belka» (Науково-технічна бібліотека  ім.Г.І.Денисенка НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського)

ОПИС ТРЕНІНГУ

Тренінг надає розширені навички з комплексного маркетингу в соціальних мережах, від промо спільнот до аналізу ефективності та роботи з негативом. Курс розрахований на бібліотекарів, як тих, хто вже має спільноти в соціальних мережах, так і тих, хто тільки планує просування за допомогою соціальних медіа.

Тренінг буде побудований на прикладах спільнот бібліотек, бізнесу, некомерційних проектів і буде включати аналіз їх спільнот.

afisha site

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ *:

Тренди social media 2016. Огляд соц.мереж й аудиторії України. Яка соц.мережа ваша?

Куди рухаються соціальні медіа? Чого брендам чекати від соціальних мереж в найближчому майбутньому? Як вибудувати стратегію з урахуванням майбутніх змін? В яких соціальних мережах шукати вашу цільову аудиторію?

Контент-стратегія. Контент-план.

Ви дізнаєтеся, чому користувачі діляться контентом, отримаєте рекомендації, як крок за кроком розробити контент-стратегію, потренуєтеся використовувати новини й ситуативний маркетинг на свою користь.

Вконтакте vs Facebook.

Ви дізнаєтеся, чим відрізняється аудиторія в цих соц.мережах, чому віддати перевагу - сторінці або групі, на що звертають увагу користувачі, приймаючи рішення про вступ в співтовариство. За допомогою кейсів розберемо, який контент використовувати для цих соціальних мереж, щоб домогтися залучення.

Instagram vs Twitter.

Чи варто бібліотекам використовувати ці платформи? Як залучати користувачів в цих соц. мережах, які корисні сервіси допоможуть в роботі з ними? Що потрібно врахувати при роботі з цими соц.мережами?

Онлайн-репутація. Моніторинг згадувань. Робота з негативом.

Як моніторити згадування про вас й вибудовувати онлайн-репутацію? Як реагувати на негатив? Що робити, якщо вас троллять? Кейси різних брендів.

Статистика та сервіси, які допомагають в роботі з соціальними медіа

Про що можуть розповісти метрики статистики соціальних мереж? Як їх трактувати? Які сервіси допоможуть полегшити роботу з соц.мережами?

Аудит ваших сторінок. Відповіді на запитання

* У програму можуть бути внесені зміни, враховуючи запити учасників тренінгу. Заповнюючи форму реєстрації, будь ласка, вкажіть питання, на які ви хотіли б отримати відповідь під час тренінгу. Також прикріпіть посилання на ваші спільноти в соціальних мережах.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ:

- визначитеся, в яких соціальних мережах «живе» ваша цільова аудиторія;

- розробите контент-стратегію;

- зрозумієте, як домогтися залучення користувачів;

- навчитеся працювати з негативом в соціальних медіа;

- дізнаєтеся, як інтерпретувати статистику соц.мереж.

ПРО СПІКЕРА

ЮЛІЯ МАЛЬКОВА - засновниця спільноти для жінок-підприємців ProWomen By. Спеціаліст в галузі маркетингу й комунікацій. Більше 5 років роботи в сфері офлайн й онлайн-маркетингу, event-менеджменту, PR, SMM. Досвід виведення на ринок і просування компаній в сфері послуг, включаючи бренди преміум-сегменту. Запуск загальнонаціональних інформаційних і PR- кампаній для проектів в сфері освіти, громадянського лідерства та моніторингу. Автор курсу "SMM для бібліотек" та статей для ProWomen By.

ОРГАНІЗАТОР: Українська бібліотечна асоціація.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ. Реєстрація триває до 1 грудня.

Також для участі у тренінгу необхідно зробити благодійний реєстраційний внесок у розмірі 250 грн., який покриває вартість роздаткових матеріалів, сертифікат учасника, обід, кава-паузи та організаційні витрати.

Банкiвськi реквiзити УБА для сплати добровільних пожертвувань:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у тренінгу УБА 09.12.2016 р. _________(ПІБ).

Або можна оформити внесок через сервіс онлайн оплати, розміщений нижче.

Копію платіжного доручення надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua.

Місце розташування : Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського
Контакти : Бояринова Оксана, PR-менеджер Виконавчого офісу УБА
Для участі у події потрібно сплатити внесок Для того, щоб сплатити внесок онлайн, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися


Сума внеску: 250 грн.

Назад