Онлайнова розмова з Вірою Агеєвою "Історії про інфогігієну", 21.11.2022 р.

Понеділок, 21.11.2022 16:00 - 17:00

Продовжуємо серію розмов з відомими українцями про інформаційну гігієну та її роль у щоденному житті. Через призму культурну, історичну та особистого досвіду.

Наступний гість – Віра Агеєва – письменниця, професорка Києво-Могилянської академії.

5 Агеєва розмови

Пані Віра лауреатка численних літературних та національних премій, серед яких: Шевченківська премія та відзнака Петра Могили. Співзасновниця Київського інституту гендерних досліджень, авторка статей у наукових та публіцистичних виданнях. 

Написала такі книги як “За лаштунками імперії”, “Бунтарки: нові жінки і модерна нація”, “Довженко без гриму” та ще низку видань. 

Від початку повномасштабного вторгнення росії проти України підтримує ЗСУ та продукує українську культуру та літературу як на вітчизняному, так і світовому майданчику. 

Запитання пані Вірі ставитеме Ірина Славінська – виконавча продюсерка та ведуча “Радіо Культура”, письменниця.

Також кожен з вас зможе поставити запитання пані Вірі під час прямої трансляції на сторінках співорганізаторів події: ВГО Українська бібліотечна асоціація”, “Аналізуй”, “Як не стати овочем” та “EdCamp”.

Організатор: ініціатива з інофогігієни “Як не стати овочем”.

Партнери: ВГО Українська бібліотечна асоціація, “Радіо Культура”, Платформа розумних людей “Аналізуй”, EdCamp.

Трансляція відбудеться 21 листопада о 16.00 на Facebook-сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Захід проводиться за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди організаторів та учасників не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Назад