Cвітове кафе та мережування «Українські бібліотеки у воєнний час», 10 травня 2022 р. ВІДБУДЕТЬСЯ

Вівторок, 10.05.2022 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Cвітовому кафе та мережуванні «Українські бібліотеки у воєнний час», що відбудеться 10 травня 2022 з 11:00 до 12.30 в онлайновому режимі на платформі ZOOM.

Це жахливо, що в XXI столітті, коли люди планують колонізувати Марс, жінки та діти гинуть від бомб, снарядів і пожеж у центрі Європи в прекрасній країні – Україні. Російські варвари руйнують школи, університети, музеї, бібліотеки, собори, пам’ятки культури тощо.

Усі українці розуміють, що це війна не лише Збройних Сил – це справді народна війна, у якій ми захищаємо наші родини, наші домівки, наші міста, нашу Україну, нашу Європу, наш Світ. Ми захищаємо наші демократичні цінності та права, свободу та незалежність.

Бібліотеки в Україні навіть у воєнний час залишаються осередками інтелектуальної свободи та громадянської активності, провідниками національних ідей, патріотизму та європейських цінностей, просторами просвітництва і толерантності, багатомовними та полікультурними. Українські бібліотекарі – це воїни проти фейкових новин та ворожої інформації, які стоять за правду та відкритість.

Члени Президії та члени ВГО Українська бібліотечна асоціація з різних публічних бібліотек розкажуть про свою діяльність у воєнний час.

Подія організовується Progress Foundation (Румунія) та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Ukraine Sharing Cafe 10.05 v2

Спікери:

  • Оксана Бруй, Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація
  • Світлана Моісєєва, віцепрезидентка ВГО Українська бібліотечна асоціація
  • Олександр Козирев, бібліотекар прес-центру Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки (Good Library)
  • Катерина Алєксєєнко, заступниця директора ЦБС для дорослих м. Львова (Публічні бібліотеки Львова)
  • Катерина Скомаровська, завідувачка сектору «Американська студія» Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки
  • Юлія Голубенко, завідувачка бібліотеки імені Олександра Довженка ЦБС Солом'янського району міста Києва

Модераторки:

  • Клаудія Шербанута, PhD, менеджерка з розвитку громад, Progress Foundation, Румунія
  • Ярослава Сошинська, канд. іст. наук, доцент, виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація

Світове кафе проходитиме англійською мовою з перекладом українською від Крістіни Галустової, бібліотекарки Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Запрошуємо поспілкуватися з українськими колегами та іншими учасниками зі Східної Європи, Чорноморського та Каспійського регіонів.

Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Для участі у події зареєструйтеся тут.

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна), Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.

Назад