Антишкола університетських бібліотекарів. Заняття 5. Відкриті ліцензії Creative Commons, 28 жовтня 2021 р.

Четвер, 28.10.2021 11:00 - 13:00

Друзі!

Секція університетських бібліотек ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує на п’яте заняття в Антишколі університетських бібліотекарів, що відбудеться 28 жовтня 2021 р. з 11.00 до 13.00.

У нашій Антишколі університетських бібліотекарів – день відкритих дверей! Ми долучаємося до відзначення Міжнародного тижня відкритого доступу!

Тема заняття – авторське право та відкриті ліцензії Creative Commons.

Нагадаємо, що відкриті ліцензії Creative Commons – це гнучка і справедлива система ліцензій щодо авторських прав, яка, з одного боку, захищає авторів, а з іншого — спонукає до вільного використання їхніх творів. Особливу актуальність ліцензії Creative Commons набули у контексті відкритої науки та відкритого доступу.

Antischool5

То ж на нашій зустрічі поговоримо про:

  • історію виникнення та призначення Creative Commons;
  • базові поняття ліцензій Creative Commons;
  • які твори, якою ліцензією Creative Commons та як краще ліцензувати;
  • які твори в світі та в Україні ліцензуються Creative Commons та як їх знайти.

Тренерка: Оксана Бруй, директорка Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидат наук із соціальних комунікацій

Заняття відбудеться на платформі Zoom. Паралельно захід буде транслюватися у Facebook на сторінці Української бібліотечної асоціації. То ж всі охочі зможуть долучитися до занять нашої Антишколи.

Для участі заповніть реєстраційну форму.

Кількість учасників в Zoom обмежена, то ж форму буде закрито по мірі заповнення місць, але не пізніше 25 жовтня. Учасники заняття, присутні на заході в Zoom, отримають електронний сертифікат.

 

Просимо реєструватися лише, якщо ви точно плануєте брати участь у заході. У випадку реєстрації і неучасті, ви будете позбавлені можливості брати участь у наступних заняттях.

Якщо ви зареєструвалися, але виникли форсмажорні обставини, і ви не можете взяти участь у заході, просимо повідомляти на е-пошту: uniantischool@gmail.com

Назад