Вебінар «Вживання психоактивних речовин. Сучасні підходи до профілактики негативних наслідків та лікування», 02 вересня 2021 р.

Четвер, 2. Вересень 2021 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація та наші офіційні партнери ‒ Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України і Благодійний фонд «Бібліотечна країна» ‒ запрошують взяти участь у сьомому вебінарі з циклу «Бібліотеки і здоров'я».

Цільова аудиторія вебінару: працівники та користувачі бібліотек України.

Вебінар відбудеться 02 вересня 2021 р. з 11.00 до 12.30, на платформі Zoom.

Спікерка:  Ірина Іванчук, керівниця відділу вірусних гепатитів та опіоїдної залежності Центру громадського здоров'я МОЗ України

Ivanchuk

Під час вебінару ми розглянемо:

  • Що таке залежність і як вона формується?
  • Сучасні підходи до зменшення шкоди від вживання наркотиків.
  • Методи та підходи до лікування.
  • Замісна підтримувальна терапія.

Участь у вебінарі безоплатна за попередньою реєстрацією.

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) цю програму (завантажити https://zoom.us/download).

Максимальна кількість учасників на платформі Zoom ‒ 95 осіб. При наборі групи форма закривається. Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 01 вересня 2021 р.

Вебінар також транслюватиметься в мережі Facebook на сторінці https://www.facebook.com/ula.org.ua та на сторінці https://www.facebook.com/phc.org.ua.

Долучайтеся!

Назад