Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Онлайн-зустріч «Партнерство заради державної мови», 8 липня 2021 р., 10.00

Четвер, 8. Липень 2021 10:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Національна комісія зі стандартів державної мови запрошує усіх зацікавлених керівників та працівників бібліотек стати учасником онлайн-зустрічі «Партнерство заради державної мови», що відбудеться 8 липня 2021 р. о 10.00 на платформі Zoom. Зустріч також транслюватиметься на сторінці Української бібліотечної асоціації в мережі Facebook.

На зустрічі обговорюватиметься співпраця у контексті нещодавнього підписання Меморандуму про партнерство між нашими організаціями.

793636 1 w 1200

Учасники зустрічі дізнаються про можливості створення на базі бібліотек майданчиків для іспитів на рівень володіння державною мовою в усіх регіонах України, процедуру проведення іспиту, ознайомляться з роботою іспитової системи.

Доповідачі:
Голова Комісії Орися Демська, 
Член Комісії Ілля Данилюк ‒ ознайомить із роботою іспитової системи,
Керівник апарату Комісії Катерина Журба ‒ поінформує про умови співпраці та організацію роботи бібліотек як іспитових майданчиків.

Модераторка:
Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, директорка Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана Бруй.

Реєстрація для участі у заході тут.

Впевнені, що надання чіткого алгоритму створення іспитових аудиторій у бібліотеках істотно допоможе у розбудові інфраструктури для зручного складання загальнонаціонального іспиту на рівень володіння державною мовою, зміцнить партнерські відносини між Національною комісією зі стандартів державної мови та Українською бібліотечною асоціацією.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum