Відкрита лекція «Наукова рецензія як підтримка публікаційного процесу», 11.03.2021 р.

Четвер, 11.03.2021 11:00 - 13:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує членів та партнерів Асоціації прослухати відкриту лекцію «Наукова рецензія як підтримка публікаційного процесу», що відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Лектор: Тетяна Гранчак, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, старший науковий співробітник Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського НАН України, членкиня Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Лекція призначена усім, хто перебуває у науковому пошуці – дослідникам, аспірантам, аналітикам, авторам, зацікавленим в оприлюдненні своїх наукових здобутків, а також тим, хто займається підготовкою бібліотечних видань і прагне публікувати цікаві, актуальні, достовірні результати наукових і методичних робіт.

Hranchak 03 2021

Оскільки постать рецензента досі залишається в тіні, тож виникає питання: хто він ‒ "нічна варта" журналу чи п'яте колесо, яке все ускладнює і лише заважає?

На лекції ви отримаєте відповіді на ці питання та дізнаєтесь про місце наукового рецензування у публікаційному процесі, види рецензування, етику взаємовідносин між рецензентом, автором і редакційною колегією журналу та сфери відповідальності рецензента.

Будуть висвітлені:
•    деталі процесу опублікування наукових рукописів, що є результатом делікатних відносин між автором і журналом;
•    роль рецензента як суб'єкта публікаційного процесу, який певною мірою бере на себе відповідальність за визначення якості пропонованих до публікації статей;
•    питання підтримки рецензентом наукового рівня видання і тих відомостей, які ним поширюються.

Матеріали лекції дозволять поглянути на наукові публікації "очима рецензента" і визначити можливі "підводні камені" у підготовці рукописів, які мають навчитися оминати автори і які точно мають вміти визначати рецензенти.

Слухачі отримають детальні поради щодо підходів до оцінки кожного розділу типової статті, а також поради щодо найкращих практик структурування оглядів рецензентів.

Онлайнова лекція відбудеться 11 березня 2021 р. з 11:00 до 13:00. Тривалість: 120 хв.

Участь у лекції за попереднім записом.

Максимальна кількість учасників за реєстрацією – 90 осіб, тому запрошуємо до участі дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційних партнерів Асоціації. При наборі групи форма закривається.

Вартість участі – 75,00 грн. з отриманням сертифікату.

Банкiвськi реквiзити для сплати добровільних пожертвувань:
Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація
Код ЄДРПОУ 21656118
р/р UA183209840000026007230080352
в АТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984
Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у лекції 11.03.2021 р. _________(ПІБ).

Копію платіжного доручення надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua.

Онлайн-лекція проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі в онлайн-лекції 10 березня 2021 р.

Назад