Хаб бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, 18 грудня 2020 р.

П’ятниця, 18.12.2020 13:30 - 15:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь черговій події Хабу бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, що відбудеться 18 грудня 2020 р. о 13.30.

Strategic-Planning-webinar-1

Occupy Library ® 2020 – це незалежний захід, організований 22-25 вересня Progress Foundation (Румунія) за підтримки Next Library®. Він об'єднує інноваційні ідеї, що впроваджуються в бібліотеках Центральної, Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів, створює віртуальний простір для обміну прогресивним досвідом та підтримує найкращі ідеї як зробити бібліотеки більш залученими у своїх спільнотах. У конференції взяли участь понад 750 учасників, у т.ч. 95 спікерів з 25 країн.

Четвертий вебінар Occupy Library Innovators Hub присвячено стратегічному плануванню - "Strategic Planning".

Стратегічне планування звучить досить гучно, але насправді це досить просто. Йдеться про визначення найрозумніших цілей для розвитку найшвидшим способом з дуже ефективним використанням ресурсів. Зараз бідні громади або громадські організації часто кажуть: якщо грошей немає, то розвиток неможливий. Але люди схильні або забувати, або ігнорувати інші типи ресурсів, які можуть сприяти досягненню цілей розвитку.

Що ми дізнаємось під час нашого вебінару? Якщо є воля, то є і спосіб. Ми не самотні, але нам потрібно зрозуміти, хто з нами. Стратегічне планування – це про сьогодення і про майбутнє. Чому це важливо для нас та нашої організації? Бо якщо у нас немає плану, ми завжди будемо частиною чужого плану.

Ми запрошуємо вас приєднатися, щоб стати активним громадянином та громадянкою та налаштувати наші думки і серця на наш спільний добробут.

Вебінар проходитиме англійською мовою.Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у вебінарі безоплатна за умови реєстрації тут.

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назад