Цикл вебінарів «Психологічні нюанси бібліотечної роботи», грудень 2020 р.

Від: Середа, 9.12.2020 -  11:00
До: Понеділок, 14.12.2020 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує членів та представників офіційних партнерів Асоціації взяти участь у циклі вебінарів «Психологічні нюанси бібліотечної роботи», які відбудуться у грудні 2020 р.

Спікерка: Антоніна Льовочкіна, доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

caef23c1c20dec38bacaff074e47125f2e41d17c

Графік вебінарів:

09 грудня, «Бібліотекарі та користувачі: мистецтво порозумітися»

Українські бібліотеки трансформуються, переформатовують свої простори, пропонують нові послуги, наприклад, фото і відеостудії, театральні студії, студії дизайну та краси. Ми вважаємо, що саме ці нові послуги відповідають очікуванням нашої місцевої спільноти. Але виявляється, не всі наші користувачі готові брати участь у нових бібліотечних активностях: згадують про свій вік і статус, можливо соромляться, почуваються невпевнено, скептично реагують на пропозиції долучитися до підготовки події або взяти участь у фотосесії від молодих та завзятих бібліотекарів і бібліотекарок. Як подолати такі поведінкові бар’єри? Як спонукати користувачів спробувати у бібліотеці щось нове, відійти від стереотипів? Як перетворити користувача зі спостерігача в організатора діяльності? Про це й поговоримо на вебінарі.

14 грудня, «Бібліотекарі на карантині»

Пандемія і карантин, робота в режимі онлайн, фізичне та почасти соціальне дистанціювання, тривога за своє здоров’я і здоров’я рідних, абсолютно протилежні думки та поради з різних джерел – це лише незначна частина нових викликів, які ми намагаємося подолати. Незважаючи на оптимістичні роз’яснення сприймати виклики як нові можливості та шукати рішення, що покращать ситуацію, ми відчуваємо страшенну втому від нових умов життя і професійної діяльності. Часом нам здається, що все навколо просто завмерло. Або це ми завмерли у стрімкому потоці інформації й втратили орієнтири? Ми не отримуємо відгуків користувачів, не бачимо результатів нашої виснажливої роботи, не маємо підтримки від колег і керівництва. Врешті-решт майже опівночі ми хочемо спокійно випити чаю, але знову приходить повідомлення на месенджер і наш чай у горнятку холоне. Знайома картина? Давайте разом поміркуємо - як налагодити професійне та особисте життя в нових умовах.

Вебінари розпочинаються об 11:00. Тривалість: 60 хв.

Участь у вебінарах за попереднім записом.

Участь у циклі вебінарів – 50 грн. із сертифікатом.

Банкiвськi реквiзити для сплати добровільних пожертвувань:

Всеукраїнська громадська організація

Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у циклі вебінарів грудень 2020 р. _________(ПІБ).

Копію платіжного доручення надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua.

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити).

Зареєстровані учасники отримають лінк доступу в день проведення вебінару.

Назад