Хаб бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, 26 листопада 2020 р.

Четвер, 26.11.2020 10:30 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у третій події Хабу бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, що відбудеться 26 листопада 2020 р. о 10.30.

Occupy Library ® 2020 – це незалежний захід, організований 22-25 вересня Progress Foundation (Румунія) за підтримки Next Library®. Він об'єднує інноваційні ідеї, що впроваджуються в бібліотеках Центральної, Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів, створює віртуальний простір для обміну прогресивним досвідом та підтримує найкращі ідеї як зробити бібліотеки більш залученими у своїх спільнотах. У конференції взяли участь понад 750 учасників, у т.ч. 95 спікерів з 25 країн.

Третій вебінар Occupy Library Innovators Hub присвячено активному громадянству - "Active citizenship".

Active-citizenship-CC

Якби хтось сказав вам: "Можна навчити літати і можна навчити демократії теж", чи повірите ви цій людині? На початку ми б не повірили. Бо хто б міг подумати, що демократія – це те, чому можна навчитися. Ви можете отримати такий досвід. Щасливчики народжуються в демократичному суспільствіу і живуть у ньому все своє життя.

Однак глобальна ситуація останніх років показала нам, що не існує сприйняття демократії як чогось належного. Демократія – це процес, захист свободи – це процес. А для цього вам потрібен активний, гострий розум. Отже, вебінар про активне громадянство точно не буде звичайною дискусією. Мова йтиме про дебати та оскарження норм, як навчитися говорити болісні істини гучним голосом.

Вебінар проходитиме англійською мовою. Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у вебінарі безоплатна за умови реєстрації тут.

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назад