Кафе для зустрічей і спільної роботи «Зустрічайте, вітайте та розвивайте спільноти», 12 листопада 2020 р.

Четвер, 12.11.2020 10:30 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Кафе для зустрічей і спільної роботи «Зустрічайте, вітайте та розвивайте спільноти», що відбудеться 12 листопада 2020 р. о 10.30 в онлайновому режимі.

Кафе для зустрічей організовується Progress Foundation (Румунія). Запрошуємо бібліотекарів та представників громадських і неурядових організацій із Центральної та Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів.

occupy-library-matchmaking-cafe

Якщо ви намагалися змінити світ на краще, то знаєте, що це непросте завдання – потрібен час, знання та багато друзів, щоб започаткувати зміни навіть у найменших громадах. Пропонуємо об’єднати зусилля та разом працювати задля змін! Давайте зустрінемось, привітаємось, познайомимось та з’ясуємо, як ми можемо підтримувати одне одного у розвитку наших спільнот.

Кафе для зустрічей проходитиме англійською мовою. Цей 90-хвилинний сеанс «швидких побачень» буде організований на платформі Hopin і надасть можливість учасникам з певними інтересами створити перший контакт, який буде розвинутий у майбутніх спільних проєктах.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут. 

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європей

Назад