Цикл вебінарів «Культурні та креативні індустрії для бібліотекарів», листопад 2020 р.

Від: Вівторок, 10.11.2020 -  13:00
До: Вівторок, 24.11.2020 - 14:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує членів та представників офіційних партнерів Асоціації взяти участь у циклі вебінарів «Культурні та креативні індустрії для бібліотекарів», які відбудуться у листопаді 2020 р.

Графік вебінарів:

10 листопада «Культурні стратегії: стратегії залучення громадськості, фондів та бізнесу до інноваційних проєктів бібліотек»

Спікерка: Ірина Соловей, стратегиня з розвитку спільнот, з 2008 року президентка громадської організації Garage Gang (Ґараж Ґенґ), співзасновниця платформи соціальних інновацій Big Idea (Велика Ідея) та консультантка зі стратегії для програми міського розвитку Код Міста. Отримала ступінь бакалавра з економіки і менеджменту та диплом за спеціальністю Маркетинг в Університеті McGill (Монреаль, Канада). 

25d2f26c-f870-11e8-b345-5254a2021b2b

17 листопада «Медіазв'язки у секторі креативних індустрій»          

Спікерка: Анджела Хачатурова, експертка з комунікацій з понад 10-річним досвідом у галузі журналістики, сторітелінгу та PR. Кваліфікована у розробці, проведенні та оцінці публічних заходів та інформаційних кампаній з метою просування державних реформ, підтримки культури та креативних індустрій, посилення розбудови спроможності громадянського суспільства. Працювала у штаті видавничих домів Sanoma Media Ukraine та Hupert Burda Media, а також на Новому Каналі. З 2015 року – головна редакторка сайту програми ЄС-Східного партнерства «Культура і Креативність». Консультувала щодо комунікацій національні та міжнародні проєкти у секторі культури, а також проєкти Ради Європи та ЄС-ПРООН у державному секторі.

card-12

24 листопада «Нематеріальна культурна спадщина та сталий розвиток громад: роль бібліотек»

Спікерка: Ірина Каць, менеджерка культури, магістр державного управління, практикуюча тренерка з питань культурної політики, стратегування та організаційного розвитку. З 2007 року має досвід роботи на керівних посадах у галузі культури в органах державного управління, місцевого самоврядування та громадського сектора. З 2018 року є тренеркою освітньої програми: «Академія культурного лідера», що підтримується Міністерством культури та інформаційної політики України, Goethe-Institutв Україні та Інститутом культурної політики (ICP).
Працює начальником відділу регіональної політики та координації реформи у сфері культури Українського центру культурних досліджень.

unnamed

Організатори: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Асоціація Культура та креативність

Вебінари розпочинаються о 13:00. Тривалість: 60 хв.

Участь у вебінарах за попереднім записом. При наборі групи форма закривається.

Участь у циклі вебінарів – 75 грн. із сертифікатом.

Банкiвськi реквiзити для сплати добровільних пожертвувань:

  • Всеукраїнська громадська організація
  • Українська бібліотечна асоціація
  • Код ЄДРПОУ 21656118
  • р/р UA183209840000026007230080352
  • в АТ «ПроКредитБанк»
  • МФО 320984
  • Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у циклі вебінарів листопад 2020 р. _________(ПІБ).

Копію платіжного доручення надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua.

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

Зареєстровані учасники отримають лінк на вебінари в день проведення вебінарів.

Назад