Хаб бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, 4 листопада 2020 р.

Середа, 4.11.2020 10:30 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у другій події Хабу бібліотечних інноваторів Occupy Library Innovators Hub, що відбудеться 4 листопада 2020 р. о 10.30.

123329317 676733059943029 4470551521825337 n

Occupy Library ® 2020 – це незалежний захід, організований 22-25 вересня Progress Foundation (Румунія) за підтримки Next Library®. Він об'єднує інноваційні ідеї, що впроваджуються в бібліотеках Центральної, Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів, створює віртуальний простір для обміну прогресивним досвідом та підтримує найкращі ідеї як зробити бібліотеки більш залученими у своїх спільнотах. У конференції взяли участь понад 750 учасників, у т.ч. 95 спікерів з 25 країн.

Другий вебінар Occupy Library Innovators Hub присвячено екосистемі інновацій - "An ecosystem of innovation".

Інновації не відбуваються у лабораторії, вони залежать від впливу різних факторів. Використовуючи модель 5R, розроблену USAID, ми з’ясуємо, як внести щось нове у використання ресурсів, налагодження стосунків, створення ролей та розробку правил у нашій системі. Це буде практичне заняття і кожному з учасників буде запропоновано застосовувати цю модель аналізу для вашого проєкту / організації / ідеї.

Вебінар проходитиме англійською мовою. Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у вебінарі безоплатна за умови реєстрації тут.

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назад