Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Вебінар «Як бібліотеки згуртовують громаду під час карантину», 28.04.2020

Вівторок, 28. Квітень 2020 11:00 - 12:30

Прес-клуби бібліотек проєкту ПУЛЬС/IREX запрошують членів ВГО Українська бібліотечна асоціація взяти участь у вебінарі «Як бібліотеки згуртовують громаду під час карантину», який відбудеться 28 квітня 2020 р. о 11.00.

Webinar Pulse 28 04 2020 image

Ключові спікери – фахівці публічних бібліотек України поділяться досвідом співпраці, психологічної та інформаційної підтримки громади в умовах соціальної ізоляції, організації соціальних і навчальних проєктів. Під час заходу буде оприлюднено попередні результати експрес-опитувань Науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого «Бібліотекарі на карантині».

Вебінар відбуватиметься на платформі Microsoft Teams у форматі «живого спілкування». Для входу необхідно використати КЛЮЧ ДЛЯ ВХОДУ – Join Microsoft Teams Meeting та вказати при вході ім’я та назву бібліотеки (в одному полі).Тривалість вебінару – до 90 хв.

Вебінар організовано в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України у співпраці з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Інформаційний партнер заходу – ВГО Українська бібліотечна асоціація.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Катерина Вірютіна, ментор проєкту ПУЛЬС/IREX

Тел.:38(099)20-14-999

e-mail: virutinaxdnb@gmail.com

Анна Бондаренко, ментор проєкту ПУЛЬС/IREX

e-mail: biblioanetka@gmail.com

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum