Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Семінар «Наукометрія та оцінювання науки. Феноменологічний, технічний і практичний виміри», 17.12.2019 р., м.Львів

Вівторок, 17. Грудень 2019 15:30 - 18:30

Бібліотека Українського католицького університету - офіційний партнер ВГО Українська бібліотечна асоціація – запрошує на науковий семінар «Наукометрія та оцінювання науки. Науковий, технічний і практичний виміри», який відбудеться 17 грудня 2019 р. в Українському католицькому університеті (м.Львів).

naukometriya-banner-fb

Широко розповсюдженою тенденцією в світі, а в останні роки і в Україні, стало використання наукометричних показників (перш за все, показників цитування та h-індексу) для звітності і оцінки окремих вчених, цілих колективів, організацій.

Наукометричними даними і показниками (інколи також із використанням різних метрик чи застосуванням паралельно елементів експертного оцінювання) користуються при обґрунтуванні бюджетів, фінансування, ці дані стають критерієм відбору для отримання дослідницьких ґрантів.

~ Що таке наукометрія як наука? Які її основні принципи та інструменти?
~ Чи може наука бути просто оцінена за універсальною «наукометричною» формулою?
~ Чи готові науковці, відмовившись від стереотипних суджень, побачити переваги та недоліки використання окремих наукометричних інструментів чи їх комбінацій?
~ Чи готові наукові установи до створення альтернативних практик наукових комунікацій та підтримки відкритості (прозорості) наукових досліджень?

Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте на науковому семінарі «Наукометрія та оцінювання науки. Науковий, технічний і практичний виміри». Троє фахівців-практиків виступлять із доповідями (до 40 хв.), а від вас очікуємо міркувань та запитань!

Доповідачі:

Олеся Мриглод, кандидат технічних наук, старша наукова співробітниця лабораторії статистичної фізики складних систем Інституту фізики конденсованих систем НАН України

Сергій Назаровець, кандидат наук із соціальних комунікацій, заступник директора з наукової роботи Державної науково-технічної бібліотеки України

Назар Трохимчук, Львівська міська рада, радник Львівського міського голови

ДЕТАЛІ

Дата і час: 17 грудня 2019 р., 15:30-18:30
Місце: Центр Митрополита Андрея Шептицького, авд. Паркова (127), вул. Стрийська 29а, Львів

Програма заходу. 

Реєстрація.

Організатори:

З питаннями та пропозиціями прохання звертатись до координатора події: Аліна Синицька, Центр навчальних та інноваційних технологій УКУ [a.synytska@ucu.edu.ua]

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum