Міжнародний семінар «Бібліотека: нові концепції та сервіси», 24-25.10.2019 р., м. Київ

Від: Четвер, 24.10.2019 -  09:00
До: П’ятниця, 25.10.2019 - 17:00

Українська бібліотечна асоціація та Данський культурний інститут запрошують на міжнародний семінар «Бібліотека: нові концепції та сервіси», що відбудеться 24-25 жовтня 2019 р. у м. Київ.

Місце проведення: Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Деснянського району м. Києва (вул. Драйзера, 6).

Бібліотека нові концепції та сервіси

Доповідачі: представники бібліотек та бібліотечних асоціацій Данії, Польщі, України, експерти з питань стратегічного розвитку та нових концептів бібліотек, новацій у бібліотечних приміщеннях та актуальних бібліотечних сервісів.

 • Jens Thorhauge, керівник консалтингової компанії Thorhauge Consulting. 15 років (до 2012 року) займав посаду генерального директора Данського агентства з бібліотек та медіа. Займався розробкою концепцій просторів для нової бібліотеки в Ліллестремі в Норвегії; Будинку культури в Рандерсі, Данія; трьох сценаріїв розвитку для бібліотек Копенгагена, Данія, здійснив бізнес-аналіз бібліотек Копенгагена. 
 • Kirsten Boelt, директорка Бібліотечної системи м. Ольборг, Данія. З 2015 по 2017 рр. була членом Правління IFLA та входила до Секції бібліотек для дітей та підлітків IFLA. З 2009 по 2018 рік була другим віце-президентом Данської бібліотечної асоціації. З 2009 року входить до Ради Данського агентства з питань культури.
 • Jacob Guillois Lærkes, директор бібліотечної системи м. Гладсакс, Данія. Спеціалізується на питаннях дизайну бібліотечних приміщень та сервісів, управління змінами в бібліотеках. Є віце-президентом Данської бібліотечної асоціації та постійним доповідачем на міжнародних конференціях, в т. ч. на IFLA WLIC. З 2011 року входить до міжнародної мережі нових бібліотечних новаторів (INELI), яка була заснована Фондом Білла та Мелінди Гейтс й фокусується на роботі публічних бібліотек 21 століття.
 • Henryk Hollender, колишній директор Бібліотеки Варшавського Університету, Польща.

Основні питання семінару:

 1. Як і чому бібліотеки змінюються: глобалізація, цифровізація, нові концепти та послуги.
 2. Данська модель «чотирьох просторів» бібліотеки як інструмент змін.
 3. Роль центральних бібліотек у трансформаційних процесах.
 4. Нові концепції у архітектурі та дизайні бібліотек.
 5. Потреби громади: дизайн бібліотечних послуг та маркетингу.
 6. Ідеї для нових бібліотечних послуг.

ПРОГРАМА

Цільова аудиторія семінару: працівники публічних та шкільних бібліотек.

Організатори:

 • ВГО Українська бібліотечна асоціація
 • Данський культурний інститут
 • Централізована бібліотечна система Деснянського району м. Києва

Данський культурний інститут сприяє культурному обміну між Данією та іншими країнами світу. Він консультує та сприяє професійному обміну у тісній співпраці з культурними установами та галузевими організаціями Данії та інших країн. Данський культурний інститут має представництва у низці країн, в т. ч. і у Польщі, де його очолює Богуслава Сочанська. Саме за сприяння цієї інституції у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією та Централізованою бібліотечною системою Деснянського району м. Києва проводиться міжнародний семінар для українських бібліотекарів

Умови участі:

Учасники семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 200,00 грн. для членів ВГО Українська бібліотечна асоціація, 300,00 грн. – для не членів Асоціації, як добровільне пожертвування для ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Реєстраційний внесок включає послуги послідовного перекладу, кава-паузи, роздаткові матеріали та сертифікати учасника. Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 60 осіб.

Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА в оформленні офіційних листів-запрошень.

Без сплати: представник ЦБС Деснянського району м.Києва.

Завершення реєстрації і термін сплати реєстраційного внеску – 18 жовтня 2019 р., 16.00.

Форма для реєстрації тут.

Реквізити для оплати реєстраційного внеску

Всеукраїнська громадська організація

Українська бібліотечна асоціація

Код ЄДРПОУ 21656118

р/р UA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у міжнародному семінарі УБА _________(ПІБ).

Копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua.

Контактна особа – Вікторія Польова, адміністративна координаторка Виконавчого офісу УБА, (044) 383-14-32, info@ula.org.ua.

Назад