Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

П’ята регіональна школа бібліотечного журналіста, 27-30 листопада 2018 р., м.Харків

Від Вівторок, 27. Листопад 2018 -  09:00
До П’ятниця, 30. Листопад 2018 - 17:00

З 27 по 30 листопада 2018 р. на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка (провулок Короленка, 18, м. Харків) і Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету (проспект Науки 4, м. Харків), за підтримки Харківського обласного відділення (філія) ВГО «Українська бібліотечна асоціація» відбуватиметься П’ята регіональна школа бібліотечного журналіста.

У програмі передбачено знайомство з тенденціями у нових медіа та можливостями їх застосування у бібліотечній діяльності, розглядатимуться соціальні медіа, сервіси для створення медійного контенту. Учасники школи застосують набуті знання та навички для створення подкастів, лонгрідів, електронних газет.

Традиційною складовою навчання є тренінги, воркшопи, майстер-класи від досвідчених бібліотечних та професійних журналістів.

У межах проекту «Бібліотечний туризм» учасників чекає екскурсія містом, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, оновленим інформаційно-бібліотечним простором Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету, музеєм історії та музеєм анатомії людини Харківського національного медичного університету. Слухачі зможуть опанувати експрес-курс від студентів ХНМУ «Основи невідкладної до медичної допомоги постраждалим».

Реєстрація триватиме до 21 листопада 2018 р. за посиланням.

Попередня програма тут.

Додатково: Школа бібліотечного журналіста ХДНБ ім. В. Г. Короленка – навчально-інноваційний проект, який функціонує з 2013 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за грантової підтримки програми «Бібліоміст» IREX/Україна. Мета Школи – сприяння професійному розвитку бібліотекарів і створення позитивного іміджу бібліотек як безкоштовних загальнодоступних центрів доступу громадян до інформації через взаємодію зі ЗМІ та створення власних бібліотечних ЗМІ (електронних та друкованих), сайти і сервіси Web 2.0, 3.0. Проект «Школа бібліотечного журналіста» – переможець у номінації «Найоригінальніша бібліотечна інновація року» конкурсу «Марафон непересічних бібліотечних ідей – 2013» (програма «Бібліоміст», приз – планшет Asus Google Nexus).

Інформаційний майданчик школи – блог «Школа бібліотечного журналіста».

Координатор: заступник директора з наукової роботи ХДНБ ім. В.Г. Короленка, канд. наук із соціальних комунікацій Людмила Володимирівна Глазунова.

Контакти: тел. (057) 731-11-01, e-mail: libjournalist@gmail.com.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum