Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Проблемне навчання «Інтелектуальна свобода та доступність інформації у демократичному суспільстві», 21-25 травня, 2018 р., м.Київ

Від Понеділок, 21. Травень 2018 -  11:00
До П’ятниця, 25. Травень 2018 - 18:00

21-25 травня 2018 р. Державна бібліотека України для юнацтва спільно з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв проводитиме проблемне навчання методистів обласних бібліотек України для юнацтва, молоді «Інтелектуальна свобода та доступність інформації у демократичному суспільстві».

У Програмі навчання розглядатимуться питання сутності концепції інтелектуальної свободи та ролі бібліотек у її реалізації; протидія цензурі в діяльності бібліотек; проблеми формування єдиного інформаційного електронного середовища; моделі фінансування бібліотек світу та досвід для України; фактори впливу на процеси трансформації публічних бібліотек України; нові бачення просторових рішень бібліотек.

Програмою передбачено відвідування провідних бібліотек м. Києва, зокрема: Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей, Національної наукової медичної бібліотеки України та знайомство з досвідом їх роботи.

Початок роботи 21 травня в 11.00 год. в Державній бібліотеці України для юнацтва.

Запрошуємо до участі!

Докладніша інформація за тел. 067-971-32-56, Тетяна Сопова.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum