Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Практичний семінар «Університет отримав доступ до Scopus, Web of Science: must have для бібліотекаря», 29 листопада, 11.00

Середа, 29. Листопад 2017, 11:00

Бібліотека КПІ спільно з Секцією університетських бібліотек запрошує 29 листопада 2017 р. об 11.00 усіх бажаючих бібліотечних працівників до участі у практичному семінарі «Університет отримав доступ до Scopus, WebofScience: must have для бібліотекаря».

До міжнародних баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету отримали доступ близько 100 українських вишів та наукових установ Міністерства освіти і науки України. Бібліотека може допомогти своїм користувачам ефективно використовувати нові можливості, але для цього бібліотекарі мають володіти певними компетентностями. Консультанти Центру інформаційної підтримки освіти і досліджень Бібліотеки КПІ готові поділитися своїм досвідом роботи, усіма тими прийомами, практичними порадами та певними секретами, що мають місце під час інформаційного пошуку ресурсів у Scopus та WebofScience, моніторингу публікаційної активності університету в цілому та конкретних дослідників, визначення наукометричних показників авторів, зведення авторських ID, визначення факторів впливовості видань тощо.

Ключові аспекти семінару:

  • Пошук та аналіз інформації
  • Аналіз публікаційної активності організації
  • Визначення наукометричних показників організації та дослідників
  • Визначення показників впливовості видань
  • Коригування авторського профілю

Участь у семінарі безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Місце проведення: Бібліотека КПІ, 9 зала, 4 поверх

м. Київ, проспект Перемоги, 37.

Назад

instruction

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum