Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Четверта Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста, 19-22 квітня 2016 р., м.Харків

Від Вівторок, 19. Квітень 2016 -  09:00
До П’ятниця, 22. Квітень 2016 - 17:00

З 19 по 22 квітня 2016 р. на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка (провулок Короленка, 18, м. Харків) відбуватиметься Четверта Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста.

У програмі школи передбачено знайомство з крос-медійною журналістикою, трендами у нових медіа та можливостями їх застосування у бібліотечній діяльності; впровадження у бібліотеці конвергентних редакцій; огляд інтернет-сервісів для створення медійного контенту, зокрема подкастів. Учасники школи застосують набуті знання та навички для створення власних ЗМІ-газет у електронному та друкованому форматах.

Logo

Традиційною складовою навчання бібліотекарів-журналістів є тренінги, робота в творчих групах, майстер-класи. У межах професійної майстерні досвідом роботи за темою школи поділяться завідуюча науково-методичним відділом Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. М. Горького О. В. Тарлінська та провідний бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, керівник Запорізького піар-офісу сучасних бібліотек (ментор проекту «Бібліоміст») Л. Г. Головко. З корпоративними медіа як інструментом комунікаційно-іміджевої політики бібліотеки ознайомить керівник прес-служби Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського НАН України Л. А. Поперечна. Поради з написання якісних та креативних текстів дасть зав. сектором з впровадження бібліотечних інновацій проблемно-аналітичного відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва М. С. Медведська. Випускники попередніх шкіл поділяться своїми успіхами в створенні та просуванні корпоративних періодичних видань. Планується проведення експрес-коучингу з формування змісту професійного періодичного видання.

У межах школи відбудуться екскурсія містом та відвідування провідних бібліотек Харкова за проектом «Бібліотечний туризм».

Реєстрація триває до 10 квітня 2016 р. за посиланням http://goo.gl/forms/uH1kdoH3M2.

Довідково: Школа бібліотечного журналіста ХДНБ ім. В. Г. Короленка – навчально-інноваційний проект, який функціонує з 2013 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за грантової підтримки програми «Бібліоміст» IREX/Україна. Мета Школи – сприяння професійному розвитку бібліотекарів і створення позитивного іміджу бібліотек як безкоштовних загальнодоступних центрів доступу громадян до інформації через взаємодію зі ЗМІ та створення власних бібліотечних ЗМІ (електронних та друкованих), сайти і сервіси Web 2.0, 3.0. Проект «Школа бібліотечного журналіста» – переможець у номінації «Найоригінальніша бібліотечна інновація року» конкурсу «Марафон непересічних бібліотечних ідей – 2013» (програма «Бібліоміст», приз – планшет Asus Google Nexus).

Програма Четвертої Всеукраїнської школи бібліотечного журналіста.

Інформаційний майданчик школи – блог «Школа бібліотечного журналіста» (http://journalist-library.blogspot.com).

Координатор: заступник директора з наукової роботи, канд. наук із соціальних комунікацій Людмила Володимирівна Глазунова.

Контакти: тел. (057) 731-11-01, e-mail:libjournalist@gmail.com.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum