Міжнародний семінар «Етика і цензура у бібліотеці» 16-17 березня 2015 р., м.Київ

Від: Понеділок, 16.03.2015 -  10:00
До: Вівторок, 17.03.2015 - 17:30

Українська бібліотечна асоціація, Goethe-Institut в Україні та Посольство США в Україні запрошують на міжнародний семінар «Етика і цензура у бібліотеці», що відбудеться 16-17 березня 2015 р. у м. Києві у Goethe-Institut в Україні (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

Доповідачі та модератори: німецький, американський та українські експерти з питань етики бібліотекаря, інтелектуальної свободи і цензури у бібліотеках.

Херман Рош, професор інформаційних наук Університету м. Кельн, член комітету ІФЛА зі свободи доступу до інформації та свободи висловлення (FAIFE), Німеччина.

Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, координатор американських центрів, Посольство США в Україні, віце-президент Української бібліотечної асоціації, член комітету ІФЛА зі свободи доступу до інформації та свободи висловлення (FAIFE), Україна.

Сюзан Міллер, аташе з питань бібліотек Посольства США у Польщі, США.

Олексій Шевченко, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса Національної академії наук України, доктор філос. наук.

Віра Загуменна, канд. пед. наук, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, член Президії Української бібліотечної асоціації, Україна.

Ярослава Сошинська, канд. іст. наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ», виконавчий директор Української бібліотечної асоціації, Україна.

Основні питання семінару:

1) Професійна етика як спосіб обґрунтування правил і норм поведінки та соціально-культурного пояснення призначення професії;

2) Кодекс етики ІФЛА та кодекси етики бібліотекарів Німеччини, США та України;

3) Основні етичні питання бібліотечної професії;

4) Бібліотека і цензура.

Умови участі:

  1. До участі у семінарі запрошуються члени УБА або представники офіційного партнера УБА у 2015 році. Як поновити/оформити індивідуальне членство в УБА читайте тут. Щоб поновити/оформити офіційне партнерство читайте тут.
  2. Учасники семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 200,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Реєстраційний внесок включає: два обіди, чотири кава-паузи, роздаткові матеріали та сертифікати учасника. Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 50 осіб.
  3. Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА у бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.
  4. Можливе часткове відшкодування витрат іногородніх учасників семінару (проїзд, проживання) на конкурсних умовах.

Робоча мова семінару – українська.

Завершення реєстрації – 11 березня 2015 р., 17.00

Форма для реєстрації

 

Реквізити для оплати реєстраційного внеску

Банкiвськi реквiзити УБА для сплати добровільних пожертвувань:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у семінарі УБА 16-17.03.2015 _________(ПІБ).

Копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА      info@ula.org.ua

 

Оплату можна здійснити через онлайн сервіс порталу УБА, розміщений нижче.

Контактна особа – Вікторія Польова, адміністративний координатор Виконавчого офісу УБА

(044) 383-14-32

(095) 417-45-60

Для участі у події потрібно сплатити внесок Для того, щоб сплатити внесок онлайн, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися


Сума внеску: 200 грн.

Назад