Круглий стіл «Бібліотека – розумні інвестиції для рівнян» за участі посадовців, бібліотекарів та громадських активістів, 22.12.14 р., м.Рівне

Понеділок, 22.12.2014 14:00

Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації ініціює проведення круглого столу «Бібліотека – розумні інвестиції», що відбудеться 22 грудня о 14 годині у Рівненській обласній бібліотеці (вул. Короленка, 6, 3-й поверх, відділ мистецтв).

invest bibl

Вперше в Україні пройде обговорення проблеми повернення бюджетних інвестицій у бібліотеки через сучасні бібліотечні послуги. Науковці-економісти охарактеризують застосування індексу повернення інвестицій (ROI) при забезпеченні бюджетної сфери.

В межах заходу буде презентовано видання «Розумні інвестиції. Соціально-економічна цінність бібліотек», в якому представлені розрахунки ефективності діяльності бібліотек та оцінка їхнього впливу на громади в Україні (К., 2014).

До обговорення значення відомостей про повернення інвестицій у бібліотеки і корисне благо для громади долучаться депутати міської та обласної ради, профільних комісій, представники управління культури і туризму обласної державної адміністрації.

Організатор заходу – громадська організація «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».

Під час заходу свої повідомлення представлять:

- Ярощук Валентина – голова Президії Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, директор КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР, кандидат історичних наук.

- Левицька Світлана – депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії, професор Національного університету водного господарства та природокористування, доктор економічних наук.

- Юрчик Галина – доцент Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат економічних наук.

- Макрушина Катерина – координатор відділу з питань оцінювання ефективності проекту Програми «Бібліоміст».

- Ткачук Юлія – керівник відділу комунікації та адвокації програми «Бібліоміст».

Програму круглого столу читайте тут.

Назад