Науково-практичний семінар «Інтеграція тематичних цифрових колекцій у державні та світові інформаційні системи», 18.03.2014

Середа, 12.03.2014 15:13 - 00:00

Українська бібліотечна асоціація (УБА) у партнерстві з Науковою бібліотекою Національного педагогічного університету  імені М.П. Драгоманова та спеціалізованим Центром БАЛІ організовує для членів УБА науково-практичний семінар «Інтеграція тематичних цифрових колекцій у державні та світові інформаційні системи».

На семінарі будуть представлені успішні пілотні проекти зі створення колекцій оцифрованих рідкісних книг та електронних енциклопедичних ресурсів, проекти з інтеграції національного цифрового контенту до європейських і світових ресурсів, організаційно-технологічні та програмні рішення щодо формування інтегрованого тематичного цифрового контенту, зокрема на базі провідних освітянських бібліотек України.

У програмі:

- світовий досвід з інтеграції та репрезентації оцифрованого контенту у глобальних електронних системах;

- організація і технологія представлення тематичного цифрового контенту в інтегрованому каталозі культурного надбання Europeana;

- проекти та ресурси Europeana, досвід участі українських організацій;  

- система формування та інтеграції цифрових колекцій й репрезентації оцифрованих документів (DC-Visu);

- система інтеграції краєзнавчих та фактографічних ресурсів до електронного енциклопедичного ресурсу (Ковчег);

- пропозицїї щодо створення інтегрованих освітянських ресурсів  України. 

Захід відбудеться 18 березня 2014 року в приміщенні Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9, Читальний зал №2). Початок о 10:00, тривалість семінару – 4 години.

Участь у семінарі за попереднім записом. Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail. Заяву надсилайте до 17:00 14 березня на електронну пошту uranna@ukr.net.

Назад