Друга всеукраїнська школа бібліотечного журналіста, 7-10 квітня 2014 р., м.Харків

Четвер, 6.03.2014 17:01 - 00:00

Запрошуємо фахівців бібліотек України взяти участь у Другій всеукраїнській школі бібліотечного журналіста, яка відбуватиметься протягом 7–10 квітня 2014 р. на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Заявки на участь приймаються до 17 березня 2014 р. за лінком https://docs.google.com/forms/d/1Ftrx44KyILGnPc0ZnAcIU1lC5O4KqEla4-hCsIsUmh8/viewform.

Колег зі східного регіону (Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Сумської областей) чекаємо у червні 2014 р. на регіональній школі (попередня заявка на участь за лінком https://docs.google.com/forms/d/1K-oPGr90S544XeiFwNjX52vMUM_gR4VyYv4Qu-ut6AY/viewform).

Програма школи передбачає засвоєння учасниками методів, прийомів, засобів журналістської діяльності та отримання практичних навичок за такими  напрямами: взаємодія бібліотек із засобами масової інформації, пресова журналістика, теле- і радіожурналістика, Інтернет-журналістика, фотожурналістика. Особливу увагу планується приділити жанрам журналістики, їхній специфіці в електронному середовищі, каналам для формування власних бібліотечних ЗМІ та використанню інтернет-сервісів. Планується проведення майстер-класів професіоналами.

Учасники школи отримають сертифікати та методичні матеріали з прослуханих курсів.

Витрати на відрядження та проживання – за рахунок направляючої сторони. 

Детальніша інформація на блозі «Школа бібліотечного журналіста»  (http://journalist-library.blogspot.com/).

Координатор – заступник директора з наукової роботи Людмила Володимирівна Глазунова, тел. (057) 731-24-64, e-mail: milaglazunova@mail.ru, libjournalist@gmail.com.

Назад