«Перша Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста», 21-24 жовтня 2013 р., м. Харків

П’ятниця, 20.09.2013 11:03 - 00:00

Міністерство культури України, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, Харківське обласне відділення Української бібліотечної асоціації та програма «Бібліоміст» запрошують до співпраці у проекті «Перша Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста», що відбудеться у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка з 21 по 24 жовтня 2013 р. (м. Харків, пров. Короленка, 18).

В межах реалізації проекту «Школа бібліотечного журналіста» планується навчання бібліотекарів України основам бібліотечної журналістики.

Програма школи передбачає засвоєння учасниками методів, прийомів, засобів журналістської діяльності та отримання практичних навичок за напрямами: взаємодія бібліотек із засобами масової інформації, пресова журналістика, теле- і радіожурналістика, Інтернет-журналістика, фотожурналістика.

Особливу увагу планується приділити жанрам журналістики, їхній специфіці в електронному середовищі, використанню Інтернет-сервісів та каналам для формування власних бібліотечних ЗМІ.

Якщо Ви маєте досвід роботи з вказаних напрямів (створюєте бібліотечну газету, журнал, бюлетень, створюєте аудіо/відеоподкасти, маєте власний блог, теле-канал тощо) і бажаєте поділитися – приєднуйтесь до викладачів Школи бібліотечного журналіста!

Ви можете долучитися дистанційно: підключитися через скайп, провести вебінар, записати аудіо/відеопідкаст та ін. зручним способом.

Приймаються також публікації (презентації) – їх планується видати окремим збірником під назвою «Медіа-простір сучасної бібліотеки» і розмістити на сайті ХДНБ ім.В.Г.Короленка.

Витрати на відрядження - за рахунок направляючої сторони.

Прохання надсилати заяви та матеріали для публікації до 10 вересня 2013 р. на адресу координатора – заступника директора з наукової роботи Людмили Володимирівни Глазунової, milaglazunova@mail.ru.

Довідки телефоном: +38(057) 731–24–64, e-mail: milaglazunova@mail.ru

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Програма тут.

Форма заявки тут.

Назад