Міжнародний семінар «Сучасні технології оцифровування інформації та їх застосування в Україні», 25-26 лютого 2013 р., м.Київ

Понеділок, 24.12.2012 13:41 - 00:00

Українська бібліотечна асоціація та Гете-Інститут в Україні запрошують на міжнародний семінар «Сучасні технології оцифровування інформації та їх застосування в Україні», що відбудеться 25-26 лютого 2013 р. у м.Києві у Гете-Інституті (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

Доповідачі: німецькі та українські експерти з питань підготовки і реалізації проектів оцифровування бібліотечних колекцій та з питань авторського права.

Цільова аудиторія: адміністративний персонал бібліотек національного та регіонального рівнів; працівники, що відповідають за прийняття рішень, підготовку та керівництво проектами з оцифровування бібліотечних фондів.

Програму семінару та інформацію про доповідачів читайте у доданому файлі.

Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати.

Умови участі:

1) Всі учасники мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 100,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Максимальна кількість учасників – 50 осіб.

2) УБА спільно з Гете-Інститутом проводить конкурс серед представників регіональних відділень УБА на участь у міжнародному семінарі. 10-ти переможцям конкурсу буде оплачено проїзд та 1 добу проживання у готелі.

3) Учасники, які беруть участь у семінарі поза конкурсом, можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА у бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень. В цьому випадку їхній реєстраційний внесок для участі у семінарі складе 120,00 грн.

Завершення реєстрації – 20 січня 2013 р.

Форма для реєстрації

Форма для участі у конкурсі

Реквізити для оплати реєстраційного внеску

Реєстраційні форми, копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА  u_b_a@ukr.net.

Контактна особа – Вікторія Польова, (044) 235-45-47

Назад