Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Всеукраїнський науково-практичний семінар „Роль освітянських бібліотек у формуванні інформаційного простору України”, 17 вересня 2012 р., м. Київ

П’ятниця, 14. Вересень 2012 14:04 - 00:00

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару „Роль освітянських бібліотек у формуванні інформаційного простору України”, який відбудеться 17 вересня 2012 р. в приміщені Київського міського будинку учителя (вул. Володимирська, 57, к.308 (3 поверх). Початок роботи семінару об 10:00.  Семінар проводиться відповідно до плану роботи НАПН України і ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2012 р. у межах виконання НДР „Теоретичні та науково-практичні аспекти створення інтегрованого галузевого інформаційного ресурсу в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського”.

    До участі у семінарі запрошуються керівники бібліотек та  провідні фахівці, що займаються питаннями організації електронних каталогів, зокрема лінгвістичного забезпечення, корпоративної каталогізації, обміну бібліографічними записами, роботою в САБ «ІРБІС» тощо.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum