Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Конкурс на участь у другому семінарі з циклу «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій», 7-9 лютого 2012 р., м.Київ

Вівторок, 27. Грудень 2011 16:08 - 00:00

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на участь у другому семінарі за програмою «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій», який пройде в м.Києві 7-9 лютого 2012 р.

Семінар проходитиме в межах проекту ІФЛА «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс, УБА, програми «Бібліоміст» та Посольства США в Україні. В програму цього семінару будуть включені такі теми:

Забезпечення стабільності Асоціації.

Адвокація: бібліотеки на порядку денному.

Бібліотечна статистика для правового захисту.

Вестимуть семінар Джілліан Халлам, доктор філософії, доцент Технологічного університету Квінсленду, Австралія та Валентина Пашкова, доктор історичних наук, доцент, заслужений працівник культури України, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, віце-президент УБА.

До участі в семінарі запрошуються керівники регіональних відділень та індивідуальні члени-активісти УБА, в тому числі ті, хто брав участь у першому семінарі за цією програмою. Участь у семінарі – за рахунок УБА. Просимо надсилати заявки за формою, що подана нижче, до 15 січня 2012 р. на адресу Виконавчого офісу УБА.

Детальнішу інформацію відібрані учасники отримають до 1 лютого 2012 р.

Форму заявки див. тут

Про тренерів:

Джілліан Халлам, доктор філософії, доцент Технологічного університету Квінсленду, Австралія. Джілліан має досвід викладання спеціальних дисциплін за програмою підготовки магістрів інформаційного менеджменту Технологічного університету Квінсленду. Науково-дослідні проекти, які вона виконувала останніми роками, присвячені проблемам вивчення  робочої сили у бібліотечно-інформаційній сфері Австралії, представленню професійних досягнень он-лайн для працівників освіти Австралії та ін. Джілліан Халлам бере активну участь у роботі Австралійської бібліотечно-інформаційної асоціації. Вона була президентом цієї впливової професійної організації, директором Професійної Ради асоціації, керувала низкою проектів, очолює Комітет з освіти та професійного розвитку ALIA Education and Professional Development Standing Committee, робочу групу з професійного розвитку, член Ради асоціації ALIA Governance Standing Committee, член комітету з членства та нагород ALIA Membership and Awards Standing Committee, член групи з визнання кваліфікацій непрофесіоналів, які працюють в бібліотечній сфері ALIA Course Recognition Panel. З 2007 р. Джілліан Халлам представляє Австралію в ІФЛА – в Раді секції навчання і освіти ІФЛА SET,бере активну участь в організації освітніх програм ІФЛА, зокрема, проведенні щорічних конференцій ІФЛА. Вона також координує роботу нової групи ІФЛА з питань електронного навчання e-Learning Special Interest Group.

Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, заслужений працівник культури України, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні. Валентина має досвід викладання спеціальних дисциплін у Київському національному університеті культури та мистецтв, в системі безперервної освіти бібліотечних працівників, зокрема в Центрі безперервної інформаційно-бібліотечної освіти УБА та Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв України. Науково-дослідні проекти, які вона виконувала останніми роками, присвячені вивченню широкого спектру проблем діяльності національних бібліотечних асоціацій світу, стану запровадження новітніх технологій у публічних бібліотеках України та ін. Як експерта її запрошували до участі у розробці навчальних матеріалів проекту «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» ІФЛА. В.С.Пашкова була експертом з присудження нагороди за досягнення у наданні доступу до навчання Фонду Білла та Мелінди Гейтс.  В.С.Пашкова – автор понад 200 праць з актуальних проблем розвитку галузі та діяльності бібліотечних асоціацій. Веде блог «Творчість та інновації в бібліотеках України» (http://libinnovate.wordpress.com ). В.С.Пашкова має великий досвід розбудови та організації діяльності професійних громадських об’єднань: була одним із засновників УБА, декілька термінів була президентом УБА, є віце-президентом цієї організації, бере участь у роботі декількох робочих груп УБА. Член Комітету ІФЛА із свободи доступу до інформації та свободи висловлення (FAIFE).

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum