Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Конкурс для індивідуальних членів УБА

Вівторок, 11. Жовтень 2011 14:58 - 00:00

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на участь у семінарі «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій», який пройде в межах Конференції УБА «Інноваційна діяльність бібліотек» в м.Києві 8-10 листопада 2011 р.

Семінар організовується відповідно до проекту «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» ІФЛА за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс і програми «Бібліоміст». В програму семінару будуть включені такі теми:

  • Бібліотечна асоціація, її роль у суспільстві.
  • Розбудовуємо бібліотечну асоціацію: комунікації, бачення, стратегічне планування.
  • Розвиток стратегічних партнерств.

Вестиме семінар Валентина Пашкова, доктор історичних наук, доцент, заслужений працівник культури України, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, віце-президент УБА, національний тренер від ІФЛА.

До участі в семінарі запрошуються індивідуальні члени – активісти УБА. Участь у семінарі – за рахунок УБА. Просимо надсилати заявки за формою, що подана нижче, до 22 жовтня 2011 р. на адресу Виконавчого офісу УБА.

Детальнішу інформацію відібрані учасники отримають до 1 листопада 2011 р.

Заявка на участь у семінарі «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» в межах Конференції УБА «Інноваційна діяльність бібліотек» м.Київ, 8-10 листопада 2011 р.

ПІБ заявника на участь у семінарі – індивідуального члена УБА

_____________________________________________________

№ членського квитка УБА, виданого в 2011 р. _________________________

Контактна інформація:

Місце праці, посада ______________________________________

Телефон (з кодом )

__________________________________________________________

Електронна адреса:

____________________________________________________

Поштова адреса (з поштовим індексом):

__________________________________________________________

Перелік заходів УБА, в яких брали участь у 2010 – 2011 рр.:

__________________________________________________________

Чому участь у семінарі є для Вас важливою

__________________________________________________________

Які маєте ідеї щодо розбудови УБА у Вашому регіоні 

__________________________________________________________

Підпис________________

Дата__________________

Детальніше про тренера:Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, заслужений працівник культури України, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні. Валентина має досвід викладання спеціальних дисциплін у Київському національному університеті культури та мистецтв, в системі безперервної освіти бібліотечних працівників, зокрема в Центрі безперервної інформаційно-бібліотечної освіти УБА та Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв України. Науково-дослідні проекти, які вона виконувала останніми роками, присвячені вивченню широкого спектру проблем діяльності національних бібліотечних асоціацій світу, стану запровадження новітніх технологій у публічних бібліотеках України та ін. Як експерта її запрошували до участі у розробці навчальних матеріалів проекту «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» ІФЛА. В.С.Пашкова була експертом з присудження нагороди за досягнення у наданні доступу до навчання Фонду Білла та Мелінди Гейтс.  В.С.Пашкова – автор понад 200 праць з актуальних проблем розвитку галузі та діяльності бібліотечних асоціацій. Веде блог «Творчість та інновації в бібліотеках України» (http://libinnovate.wordpress.com ). В.С.Пашкова має великий досвід розбудови та організації діяльності професійних громадських об’єднань: була одним із засновників УБА,  декілька термінів була президентом УБА, є віце-президентом цієї організації, бере участь у роботі декількох робочих груп УБА. 

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum