Шоста Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», 18–20 травня 2023 р., змішаний формат

Від: Четвер, 18.05.2023
До: Субота, 20.05.2023

До уваги викладачів закладів передвищої та вищої фахової освіти, керівників бібліотек, координаторів, модераторів і тренерів бібліотечних тренінгових центрів, сучасних бібліотекарів ‒ активістів Української бібліотечної асоціації, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

Запрошуємо взяти участь у Шостій Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», що відбудеться 18–20 травня 2023 р. у м. Києві у змішаному форматі.

MyCollages 3

Основним організатором Конференції є Київський національний університет культури і мистецтв, одним із співорганізаторів – ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, польська.

У межах Конференції передбачено Секцію 4. Інформаційно-бібліотечна та архівна освіта: виклики і рішення, на якій ми розглянемо організаційно-технологічні питання інформаційно-бібліотечної та архівної освіти в умовах війни та наступного оновлення її змісту з урахуванням викликів сьогодення і перспектив відбудови України. Планується обговорення програми підвищення кваліфікації «Бібліотека і політика національної пам’яті» та діалоги з презентаціями досвіду за проєктом ВГО Українська бібліотечна асоціація «Бібліотеки – хаби цифрової освіти».

Реєстрація для участі у Конференції відкрита до 15 квітня 2023 р.

Детальніше про реєстрацію, напрями роботи Конференції та публікацію тез виступів див. Інформаційний лист.

Контактні особи:

  • Новальська Тетяна Василівна +38 (067) 185-52-42
  • Цілина Марина Миколаївна +38 (098) 026-76-22
  • Прокопенко Людмила Іванівна +38 (098) 649-39-56

Запитання до ВГО Українська бібліотечна асоціація як співорганізатора Конференції просимо надсилати електронною поштою info@ula.org.ua.

Назад