Symposium Bibliotheca Baltica, 15-16 вересня 2022 р.

Від: Четвер, 15.09.2022
До: П’ятниця, 16.09.2022

Bibliotheca Baltica ‒ це Асоціація, що об’єднує бібліотеки з 10-ти країн, котрі культурно пов’язані з басейном Балтійського моря: Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі і Швеції. Цьогоріч організація відзначає 30-ту річницю свого заснування.

Правління Bibliotheca Baltica рішуче засуджує війну Росії проти України, а також залучення Білорусі до цієї неспровокованої та невиправданої агресії, про що 16 березня 2022 року було зроблено відповідну Заяву. Переклад Заяви українською див. тут

Один раз на два роки Асоціація організовує Симпозіум, який цьогоріч пройде 15-16 вересня у м. Любек, Німеччина.

caption

На засіданні 16 березня 2022 року Правління Bibliotheca Baltica прийняло рішення запросити українські бібліотеки та бібліотекарів долучитися до роботи Асоціації та присудити грант на подорожі для молодих фахівців імені Бориса Володіна двом молодим українським бібліотекарям, які бажають взяти участь у Симпозіумі.

Про умови отримання гранту читайте на сайті Bibliotheca Baltica. Термін подання заявок ‒ до 31 серпня 2022 року.

Українські бібліотекарі також можуть подаватися на грант для участі у Симпозіумі через Bibliothek & Information International. Аплікаційна форма доступна тут

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація висловлює щиру подяку Правлінню і членам Bibliotheca Baltica та запрошує українських бібліотекарів взяти участь у Симпозіумі й представити на міжнародному рівні правдиву актуальну інформацію про війну в Україні та досвід діяльності бібліотек в умовах воєнного часу.

Назад