Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», 1-2.10.2020 р., м.Київ

Від Четвер, 1. Жовтень 2020 -  10:00
До П’ятниця, 2. Жовтень 2020 - 17:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у 2-й Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», яка відбудеться 1-2 жовтня 2020 р. у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37.

Міжнародна науково-практична конференція

УВАГА! 

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусу дати проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення» змінено на 1-2 жовтня 2020 р.

Вибачте за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння. До зустрічі на конференції восени.

 

Конференція розрахована на керівників та провідних фахівців бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ.

Організатори конференції: Науково-технічна бібліотека Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Реєстрація участі – до 1 березня 2020 року за посиланням

Реєстраційний внесок: 400 грн. (член/партнер УБА), 450 грн./15 євро (не член/ не партнер УБА). Проїзд, проживання та харчування оплачуються учасниками. Оргкомітет надає допомогу в бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.

Для включення Вашої доповіді чи виступу до програми конференції та/або збірника матеріалів необхідно надіслати матеріали до 10 лютого 2020 року на адресу: conference@library.kpi.ua. Умови опублікування доповідей та виступів у збірнику матеріалів науково-практичної конференції (електронне видання) – на сайті.

Детальна інформація в інформаційному листі.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum